KKK

Peamised küsimused
 

 

Millised eelised on internetist reisi tellimisel?

Mugavus. Kogu ostuprotsess ( reisi planeerimine, tellimine, tasumine ja reisidokumentide printimine ) toimub just Teile mugavas ja turvalises e-keskkonnas.
Kiirus. Internetist reisi tellimise protsess võtab aega tavaliselt 5-15 minutit. Viimase hetke pakkumiste puhul on see kiireim viis tellimuse vormistamiseks ja viimaste kohtade saamiseks. Lisaks on teil võimalus kiiresti kohandada otsing enda soovitud kriteeriumite järgi ja saada kiire ülevaade sobivatest hotellidest, teiste reisijate soovitustest ja hinnangutest.

 

Kas Solar Toursist on võimalik tellida ka ainult lennupiletit?

Jah. Selleks helista meie reisikonsultandile: +372 5551 5442 või kirjuta See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Reisidokumendid
 

 

Millised reisidokumendid ma saan peale tellimuse vormistamist?

Saate elektroonilise lennupileti (iga reisija kohta eraldi), hotelli voucheri (üks voucher iga toa kohta ), Solar Tours reisiteenuste lepingu, arve, reisitingimused, reisijate ja pagasiveo transporditingimused. Elektrooniline lennupilet ja majutuse voucherid on vajalikud reisile kaasa võtta välja prinditud kujul.


Tellimuse eest tasumine
 

 

Kas reisipaketi eest on võimalik ka osaliselt tasuda?

Jah, on küll võimalik, kui Teie arve summa ületab 600 EUR-i. Sellisel juhul olete kohustatud tasuma iga päev 600 EUR-i, kuni arve lõpliku tasumiseni. Vajalike maksete sooritamist tuletame Teile meelde e-maili teel. Tegemist ei ole järelmaksuga. Sellisel kujul pakume lahendust piiratud pangamaksete limiitide osas. Internetipanga kaudu tasudes, soovitame i-panka siseneda ID-kaardi ja selle lugeja abil.

 

Tellisin reisipaketi Solar Tours vahendusel aga kaotasin töökoha ja soovin nüüd oma reisi tühistada. Kas see on võimalik?

Tellimust on võimalik tühistada vastavalt Solar Tours OÜ reisitingimustele, millega nõustusite tellimuse vormistamise hetkel ja mis on lisatud Teie tellimusele. Rohkem infot meie reisikontsultandilt: +372 5551 5442 või kirjuta See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

 Ei leidnud vastust?

 

...